




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nagy hatékonyságú LED fényforrás: kiváló színvisszaadás, nagy fénykibocsátás, energiatakarékos és környezetbarát. Állítható színhőmérséklet: meleg fehértől hideg fehérig. Az izzó teljes mértékben dimmelhető 10–100%-os tartományban. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android számára). Az okostelefont az izzóval Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis Amazon Alexával és a Google Assistanttal.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/RGB |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,4 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér, modern stílusú
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
Fa, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
RaktáronLED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett
Raktáron
Üveg, fa, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás