Ajánljuk
Pamut ágyneműhuzat CENDRE világosszürke Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 5934 Ft
- 2025. 12. 10. - 5934 Ft
- 2025. 10. 27. - 5494 Ft
- 2025. 09. 02. - 5934 Ft
Termékleírás
Anyag Az ágynemű 80% pamutból és 20% poliészterből készül, amely tökéletes kombinációt nyújt a stílus és kényelem terén a hálószobájában. A magas pamuttartalom révén ez az ágynemű puhaságot és természetes légáteresztést kínál, míg a mikroszál hozzáadása hosszú élettartamot és tartósságot biztosít. 80% pamut | 20% poliészter Szín Világosszürke Jellemzők Elegáns virágminta Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártói címke szerint) Az ágynemű vasalása szükséges Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mosd, mindig kifordítva és zárt állapotban Használj a anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válassz kímélő centrifugálást Vasald kifordítva az ágyneműt, így megakadályozhatod az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Specifikációk
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Virágok |
| Rögzítés | Gombos |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Anyaga | 80% pamut | 20% poliészter |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétkék törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm világoslila törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm barna, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt francia paplan 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron





























