










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpatest teherbírása: 2000 kg.
| Típus | Talajba építhető |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP67 |
| A teljes fényáram | 30 lm |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Szerelés módja | Beépített |
| Terhelhetőség | 2000 kg |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Gyártó | Brilagi |

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás