



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fehér fém pedálos szemetes 3 l Amber – douceur d'intérieur
| Szélesség: | 21 cm |
|---|---|
| Mélység: | 20 cm |
| Magasság: | 23 cm |
| Fedél | Fedéllel |
|---|---|
| Hulladék típus | Vegyes |
| Űrtartalom | 25 literig |
| Szín | Fehér |
| Kivehető tartály | Igen |
| Származási hely | CN |
| Egyéb anyagok | Bambusz |
| Anyag | Fém |
| Súly | 0.65 kg |
| Hosszúság | 20 cm |
| Térfogat | 3 l |
| Kollekció | Amber |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Douceur d'intérieur |
Felhasználói értékelések
Ahol a nyomat fóliájának össze kellene érnie, ott egy sötétkék csík van – a fólia rosszul lett felragasztva, túl kicsi volt.

60×44×29 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, vegyes hulladékra

36×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
39×41×25 cm, műanyag, vegyes hulladékra
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros

Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron