

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Blomus Tubo szemetes a kellemes megjelenést és a funkcionalitást ötvözi . Bármilyen enteriőrbe jól illik, és okos segítőtárssá válik a konyhában, a fürdőszobában és az irodában. Teste porszórt acélból készült, a belső tartály pedig tartós fekete műanyagból. A kivehető tartály megkönnyíti a szemetes kiürítését, az intelligens zárómechanizmus pedig biztosítja, hogy a fedél csendesen záródjon.
| Szélesség: | 21 cm |
|---|---|
| Mélység: | 17 cm |
| Magasság: | 24 cm |
| Fedél | Fedéllel |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Hulladék típus | Vegyes |
| Űrtartalom | 25 literig |
| Kivehető tartály | Igen |
| Származási hely | CN |
| Egyéb anyagok | Műanyag |
| Specifikus anyag | Acél |
| Súly | 0.6 kg |
| Hosszúság | 17 cm |
| Térfogat | 3 l |
| Kollekció | Tubo |
| Minőség | Premium |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Szín | Bronzszínű |
| Gyártó | Blomus |
Felhasználói értékelések
Akinek tetszik, megveszi, akinek nem tetszik, vesz egy másikat.
Nincsenek csúszásgátló alátétek.
Jó termék, kellemes megjelenésű, talán az anyagok lehetnének egy kicsit masszívabbak.
Magas minőségű termék

60×44×29 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
36×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Raktáron
Fém, fedéllel, vegyes hulladékra

39×41×25 cm, műanyag, vegyes hulladékra
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pedálos, fém, vegyes hulladékra
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
62×33×41 cm, műanyag, pedálos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedéllel, szenzoros

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron