





Méretek 50×40×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF laminált Fém Szín Fekete Művész tölgy Méretek Hosszúság: 120 cm Szélesség: 40 cm Magasság: 50 cm Lábak magassága: 20 cm Súly: 23 kg Csomag mérete: 124 x 42 x 10 cm; 23 kg Kialakítás TV állvány szekrényekkel és nyitott polcokkal Erős fém szerkezet lábakkal Modern színkombináció elegáns minimalista stílusban Szétszerelt állapotban szállítva Alakítsa nappaliját harmonikus és stílusos pihenőhellyé. A TV állvány elegáns fekete szín és művész tölgy dekor kombinációjával modern megjelenést kölcsönöz a helyiségnek egy csipetnyi luxussal. A praktikus tárolóhely elrendezésének köszönhetően mindent áttekinthetően rendszerezhet – a multimédiás eszközöktől kezdve a kisebb dekorációkig. A stabil fém szerkezet hosszan tartó élettartamot biztosít, míg a minimalista design szinte minden belső térhez passzol. Tegye kiemelkedővé az egyszerűséget, amely ugyanakkor kifinomultan hat. Inspirálódjon tovább Tv asztalok Nappali Dohányzóasztalok Bútor huzatok Könyvespolcok és polcok Fotelek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Termék színe | Fekete |
| Anyaga | Fém, MDF |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Polcokkal, Ajtóval, Kombinált |
| A rögzítés típusa | Lábakon |
| Minta | Egyszínű |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Nyitási módszer | Klasszikus |
| Tv tartó | Tartó nélküli |
| Hosszúság | 120 cm |
| Lábmagasság | 20 cm |

41×200×37 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×140×200 cm, rugós, hab
Raktáron