Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 16 295 Ft
- 2026. 02. 05. - 16 295 Ft
- 2026. 02. 04. - 16 265 Ft
- 2026. 01. 28. - 16 365 Ft
- 2026. 01. 23. - 16 965 Ft
- 2025. 12. 31. - 17 595 Ft
- 2025. 12. 24. - 18 135 Ft
- 2025. 12. 01. - 18 695 Ft
- 2025. 11. 24. - 17 795 Ft
- 2025. 09. 23. - 18 695 Ft
- 2025. 09. 23. - 19 895 Ft
- 2025. 09. 09. - 15 916 Ft
- 2025. 09. 09. - 14 956 Ft
- 2025. 07. 25. - 18 695 Ft
Termékleírás
Ajándékozzon gyermekeinek édes álmokat a „Indulunk az akcióba”mikroplüss ágyneműhuzattal, amelyen a Mancs őrjárat kedvenc hősei láthatók. Az extra puha és meleg anyag hideg éjszakákon is kellemes. Ideális választás kis kalandoroknak, akik minden küldetésre készen állnak! A paplanhuzat elülső oldalán Marshall, Chase és Rubble fut utánunk, akik már alig várják, hogy beugorjanak a gyerekek ágyába. A paplanhuzat hátoldala világoskék, és kis autók vannak rajta. A párnahuzat mindkét oldala azonos, és a Paw Patrol kutyusok egész csapata látható rajta. Az ágyneműhuzat puha és sima mikroplüssből készült, cipzárral zárható. Oeko-Tex Standard 100 minőségi tanúsítvánnyal rendelkezik. A tisztításhoz mindig fordítsa ki, külön mossa, cipzárral zárva. Mosáskor ne használjon fehérítőszert és fényesítőszert tartalmazó mosószereket, valamint öblítőszereket, mert azok összeragaszthatják a szálakat, és ezzel csökkenthetik a paplanhuzat nedvszívó képességét. A paplanhuzatot alacsony fordulatszámon centrifugálja, hogy a szálak ne törjenek meg és ne sérüljenek. A szett tartalma: 1 x párnahuzat 70 x 90 cm 1 x paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Mikroplüss |
| Motívum | Mancs őrjárat |
| Szín | Kék |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 30 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4-Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Szuper































