Ajánljuk
NIMCO ZP 13002VX - LED háttérvilágítású fürdőszobai tükör 3000-6500K 80x60 cm IP44
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 109 790 Ft
- 2026. 01. 28. - 109 790 Ft
- 2025. 08. 20. - 111 390 Ft
- 2025. 07. 25. - 111 990 Ft
- 2025. 07. 24. - 111 390 Ft
Termékleírás
Stílusos falra szerelhető tükör beépített LED-világítással. Modern megjelenésével bármely otthonba tökéletesen illik. Kényelmes vezérlés érintőkapcsolóval. Fokozatmentes fényerő- és színhőmérséklet-szabályozás. Hagyományos falikapcsolóval is vezérelhető. A tükör memóriafunkcióval rendelkezik, amely megőrzi az utolsó fényerő- és színhőmérséklet-beállítást. IP44 védettségi fokozat – különösen fürdőszobába ajánlott, mivel védett a fröccsenő víz ellen. A tükör megfelel a ČSN 33 2130 ed. 4 čl. 8.8.1 szabvány előírásainak a fürdőszobákban történő elektromos berendezések biztonságos elhelyezésére és a megfelelő IP-védelemre vonatkozóan.
Specifikációk
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 41 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 2952 lm |
| Típus | Megvilágított tükör |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 205 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 41 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 41 W |
| Series | MIRROR CLASSIK Nimco, MIRROR Nimco |
| Gyártó | NIMCO |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás


































