


Méretek 77×126×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag: Laminált forgácslap , Fogantyú: hosszúkás hajlított ezüst fogantyú, Lábak: csúszkák
| Szélesség: | 126 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 77 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Típus | Számítógépes |
| Lábak: | Csúszkák |
| Fiókok száma: | 4 |
| Szekrény zár: | Ano |
| Nyitott polcok: | 2x |
| A szekrények elhelyezkedése | Kétoldali kisszekrénnyel |
| Hosszúság | 55 cm |
| Tömeg | 41.2 kg |
| Gyártó | Zondo |

Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Számítógépes, rusztikus, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok, klasszikus, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 8 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fali, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Sarok, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Matt, állítható magassággal
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, matt, retró
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, modern stílusú, fali
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, modern stílusú, magasfényű
Kiszállítás 4 hét múlva
Sarok, számítógépes, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Sarok, számítógépes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
76×80 cm, klasszikus, matt
Raktáron
Magasfényű
Raktáron
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, sarok, számítógépes
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva