Ajánljuk
Cipősszekrény Berina 1 (dió + antracit). Akció -25%. 1063308
Méretek 200×60×35 cm
93 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 11. - 93 900 Ft
- 2025. 11. 23. - 93 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 98 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 98 560 Ft
Termékleírás
Anyag: 100% melamin deszka , Vastagság: 18mm, Lábak: Fém, Fogantyú: fém
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Fém |
|---|---|
| Fa mintázat | Diófa |
| Vastagság: | 18mm |
| Lábak: | Fém |
| Fogantyú: | Fém |
| Fogas: | Fém |
| Paraméter | Széles |
| Kiegészítők | Ülőpárna nélkül |
| Hosszúság | 35 cm |
| Tömeg | 50.3 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
5190 Ft
Kisállat játék Miyana (fehér) . Akció -26%. 1146241
Gyerekeknek
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva






























