






Méretek 132×80×160 cm
szövet: Borovi fenyő
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 160 cm |
| Magasság: | 132 cm |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Szövet: | Borovi fenyő |
| Lábvastagság: | 4 x 4 cm |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Gyerek, Fa |
| Tárolóhely | Hozzávásárolható tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal |
| Hosszúság | 160 cm |
| Tömeg | 35 kg |
| Gyártó | Zondo |