Ajánljuk
Franciaágy 220x200 cm Petronila egyenes támla a lábaknál (masszív). 745730
Méretek 73×200×220 cm
346 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 346 900 Ft
- 2025. 11. 22. - 346 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 364 900 Ft
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Magasság: | 73 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fa mintázat | Égerfa |
| Lábakkal | Igen |
| Oldalmagasság: | 42 cm |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Franciaágyak, Tömörfa |
| Tárolóhely | Hozzávásárolható tárolóhellyel |
| Hosszúság | 228 cm |
| Tömeg | 105 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
































