Ajánljuk
Fürdőszoba szekrény Farid Típus 6 (wenge). Akció -21%. 1068874
Méretek 85×30×30 cm
32 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 32 900 Ft
- 2026. 02. 03. - 32 900 Ft
- 2025. 11. 22. - 31 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 33 900 Ft
- 2025. 07. 14. - 33 060 Ft
Méretek
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Álló |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Fa |
| Hosszúság | 30 cm |
| Tömeg | 14 kg |
| Gyártó | Zondo |











