Ajánljuk
Gyerekágy 200x90 cm. Akció -20%. 1052341
Méretek 65×90×200 cm
193 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 19. - 193 900 Ft
- 2025. 11. 23. - 193 900 Ft
- 2025. 11. 11. - 203 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 218 900 Ft
- 2025. 07. 14. - 218 640 Ft
Termékleírás
Anyag: 18 mm-es laminált lap ABS szegéllyel, korlátszerkezet - MDF lap vízzel lakkozva, Ágyrács: Igen, rugalmas lamellákból készült a Flex rendszerben, teherbírás 110 kg, Matrac: Igen
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 65 cm |
Specifikációk
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Matrac: | Igen |
| Csomagok száma: | 3 |
| Csomag 1: | 209x50x8cm |
| Csomag 2: | 99x93x25cm |
| Csomag 3: | 207x45x6cm |
| Csomagok súlya: | 57kg |
| Paraméter | 200 x 90 cm |
| Típus | Gyerek, Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal és matraccal |
| Hosszúság | 207 cm |
| Tömeg | 57 kg |
| Gyártó | Zondo |




