



Méretek 70×80×160 cm
Anyag: Laminált deszka PVC szegéllyel, Ágyrács: Igen, rugalmas lamellákból készült a Flex rendszerben, teherbírás 110 kg, Matrac: Igen
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 160 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Matrac: | Igen |
| Fogantyúk: | Fa, szív alakú |
| Csomagok száma: | 2 |
| Csomag 1: | 175x16x81cm |
| Csomag 2: | 175x16x81cm |
| Csomagok súlya: | 54kg |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Gyerek, Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal és matraccal |
| Hosszúság | 164 cm |
| Tömeg | 54 kg |
| Gyártó | Zondo |