Ajánljuk
Fülkés fotel PW2, patchwork
Méretek 96×69×76 cm
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 88 295 Ft
- 2025. 07. 11. - 88 295 Ft
Termékleírás
Minimalista vonalú, skandináv stílusú fotel. Kiemelkedő jellemzői a magas, ívelt háttámla, a keskeny és rövid karfa, valamint a ülőfelületek markáns mintázata. Mindez együttesen adja meg a szék jellegzetes skandináv retro stílusát. Nemcsak a design, hanem főként a kényelem, amely körülveszi Önt, amikor leül, kellemes változatosságot hoz a pihenés és a kikapcsolódás pillanataiba. A kényelmet tovább növeli a négylábú, párnázott lábtartó, amelyet alkalmi zsámolyként is használhat. A huzat színes patchwork anyagból készült az elülső oldalon, a hátsó oldalon pedig barna anyagból, a váz masszív fából, a töltelék pedig kiváló minőségű PU hab. Az ülés kényelmét rugalmas pántok biztosítják. A hosszú, kúpos fa lábak tömör kaučukfából készültek, természetes színűek és átlátszó lakkkal vannak bevonva. A padló burkolatának sérüléseinek elkerülése érdekében műanyag csúszókkal vannak ellátva. A hátsó lábaknál állíthatóak. A fotel teherbírása 130 kg, a tabureté 80 kg.Méretek: Ülés szélessége 45 cm Ülésmélység 48 cm Ülésmagasság 44 cm Anyag - Tömör fa Lábak anyaga - Tömör fa Huzat anyaga - Szövet, 100% poliészter
Méretek
| Szélesség: | 69 cm |
|---|---|
| Mélység: | 76 cm |
| Magasság: | 96 cm |
Specifikációk
| Típus | Füles |
|---|---|
| Lábtartóval | Igen |
| Stílus | Rusztikus, Skandináv, Retró, Orientális |
| Lábakkal | Igen |
| Lapraszerelt | Igen |
| Súly | 14 kg |
| Teherbíróképesség | 130 kg |
| Gyártó | Autronic |





















