


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az elegáns ágyneműhuzat friss és nyugodt hangulatot varázsol hálószobájába, és modern és klasszikus belső terekbe egyaránt illik. A finom dizájn kellemes légkört teremt, amely segít lelassulni és pihenni egy fárasztó nap után.Az ágyneműhuzat mindkét oldalán ugyanaz a motívum található. A domináns elem a nagy, stilizált virágok hideg kék és szürkéskék árnyalatokban. Kiváló minőségű pamutból készült, amely nagyon kellemes és biztosítja a kényelmes alvást. Az ágyneműhuzat cipzárral lehet lezárni, ami megkönnyíti a huzat cseréjét. Ajánlott kifordítva, cipzárral zárva mosni.A szett tartalma: 1 x párnahuzat 70 x 90 cm 1 x paplanhuzat 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 135 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | Bellatex |
Felhasználói értékelések
Az ágynemű gyönyörű és minőségi. Az egyetlen dolog, amin esetleg változtatnék, a minta mérete. Ha apróbb lenne, talán szebb lenne.
nagyon szép és minőségi

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron