











Méretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramm súly: 500 g/m2 Szín Krémszínű Méret 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns szélszegéllyel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max 60 °C-on, vasalás 150 °C-ig Szárítógépes szárítás alacsony hőmérsékleten Ne mossa cipzárral és fémhorgokkal rendelkező ruhákkal A tartós puhaság, selymesség és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Szett | Darabos |
| Fül | Igen |
| Hossz | 140 cm |
| Kialakítás | Egyszínű |

60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű

15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron