Ajánljuk
Bellatex Gyermek krepp ágynemő Ovečka kék, 140 x 200, 70 x 90 cm
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 15 295 Ft
- 2025. 12. 01. - 15 295 Ft
- 2025. 11. 28. - 13 795 Ft
- 2025. 09. 23. - 15 295 Ft
- 2025. 09. 09. - 12 236 Ft
- 2025. 08. 11. - 15 295 Ft
- 2025. 07. 29. - 13 001 Ft
- 2025. 06. 16. - 15 295 Ft
Termékleírás
Hozzon vidám hangulatot a gyerekszobába ezzel az aranyos ágyneméval, amely minden gyermeket és szülőt elvarázsol. A finom kék alapon aranyos báránykák motívumai játékos és megnyugtató dizájnt alkotnak, amely ideális a nyugodt alváshoz. Az ágynemét kétoldalas. Mindkét oldalon ugyanaz a báránymotívum található bézs, kék és fehér színekben. Kiváló minőségű pamut kreppből készült, amely kellemes tapintású, lélegző és érzékeny gyermekbőrre is alkalmas. Az ágynemét praktikus cipzárral lehet bezárni, ami megkönnyíti az átöltözést, és egyben biztonságos és kényelmes használatot biztosít.A szett tartalma: 1 x párnahuzat 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Krepp |
| Szín | Kék |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 135 g/m2 |
| Vasalás | Gondos kivitelezés |
| Gyártó | Bellatex |































