Ajánljuk
Bellatex Gyerek krepp ágynemő Agáta Ovečka sárga90 x 135 cm, 45 x 60 cm
9845 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 9845 Ft
- 2025. 12. 01. - 9845 Ft
- 2025. 11. 28. - 8895 Ft
- 2025. 09. 23. - 9845 Ft
- 2025. 09. 09. - 7876 Ft
- 2025. 08. 11. - 9845 Ft
- 2025. 07. 29. - 8368 Ft
- 2025. 06. 16. - 9845 Ft
Termékleírás
Hozzon vidám hangulatot a gyerekszobába ezzel az aranyos ágyneművel, amely minden gyermeket és szülőt elvarázsol. A sárga-narancssárga alapon aranyos báránykák motívumai játékos és megnyugtató dizájnt alkotnak, amely ideális a nyugodt alváshoz és a vidám álmokhoz. Az ágynemét kétoldalas. Mindkét oldalon ugyanaz a vidám bárányok motívum található sárga, narancssárga, fehér, piros és szürke színekben. Kiváló minőségű pamut kreppből készült, amely kellemes tapintású, lélegző és érzékeny gyermekbőrre is alkalmas. Az ágynemét praktikus cipzárral lehet bezárni, ami megkönnyíti az átöltözést, és egyben biztonságos és kényelmes használatot biztosít.A szett tartalma: 1 x párnahuzat 45 x 60 cm 1 db paplanhuzat 90 x 135 cm
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 45 x 60 cm |
| A takaró méretei | 90 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100% pamut krepp |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Súly | 135 g/m2 |
| Vasalás | Gondos kivitelezés |
| Gyártó | Bellatex |
































