




Méretek 16×27×8 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Metaltex márka kiegészítő polcai praktikus kiegészítők a belső térben. Fa és fém kombinációjából készültek.
| Szélesség: | 27 cm |
|---|---|
| Mélység: | 8 cm |
| Magasság: | 16 cm |
| Forma | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Felület | Matt |
| Szett | Igen |
| Származási hely | IT |
| Szett darabszáma | 2 db-os |
| Egyéb anyagok | Acél |
| Specifikus anyag | Tömör akácfa |
| Súly | 0.52 kg |
| Kollekció | York Lava |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Típus | Szabadon álló |
| Szín | Natúr színű/matt fekete |
| Gyártó | Metaltex |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép és praktikus polcocskák apróságok számára, amelyek egyébként helyet foglalnának a konyhapulton (vagy bárhol máshol). Edényekhez (lásd a leírásban szereplő fotót) a stabilitás miatt valószínűleg nem ajánlanám.
Gyakorlati és rendkívül hasznos!
Keskeny, kis polcok. Használhatóak magasabb polcok kiegészítéseként "második" polcként, vagy szabadon a térben. Inkább könnyebb tárgyak számára alkalmas a teherbírásuk. Ideális, ha a falnak vannak támasztva. Szép megjelenés.
Nehéz volt összeszerelni, a lábak miatt nem forgott az imbuszkulcs.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyönyörű, akárcsak a képen.

Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, laminált, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
16×25×25 cm, sarok, fa
Raktáron
Tölgyfa, üveg, matt
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, laminált
Raktáron
Fa, matt, egyenes
Raktáron
Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, tölgyfa, laminált
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, laminált
Raktáron
3×90×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Tölgyfa, matt, egyenes
Raktáron
Tölgyfa, üveg, matt
Raktáron
Tölgyfa, laminált, matt
Raktáron
4×14 cm, sarok, laminált
Kiszállítás 1 hét múlva
4×14 cm, sarok, laminált

3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Tölgyfa, matt, egyenes
Raktáron
Tölgyfa, laminált, matt
Raktáron
Tölgyfa, matt, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, matt
Raktáron
91×75×20 cm, tölgyfa, matt
Raktáron
Tölgyfa, laminált, matt
Raktáron
Fa, laminált, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, tölgyfa, üveg
Raktáron
1×40×15 cm, rusztikus, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
46×101-150×25 cm, tölgyfa, laminált
Raktáron
Laminált, matt, egyenes
Raktáron
3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként


100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bambusz, klasszikus ablak
Raktáron
200×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Üveg
Raktáron
140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron