






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6119 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Metaltex kiegészítő polc minden háztartásban jól jön. A sarokpolc természetes színű fa felülettel és fekete fémszerkezettel rendelkezik.
| Szélesség: | 25 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 16 cm |
| Forma | Sarok |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Felület | Matt |
| Származási hely | IT |
| Egyéb anyagok | Acél |
| Specifikus anyag | Tömör akácfa |
| Súly | 0.53 kg |
| Kollekció | York Lava |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Típus | Sarok/szabadon álló |
| Szín | Matt fekete/natúr színű |
| Gyártó | Metaltex |
Felhasználói értékelések
A termék nálunk végül a mérete miatt nem kapott helyet, de kiválóan mutat mind világos, mind sötét konyhában.
Praktikus a kihasználatlan sarokba a konyhapulton, azonban lemosható felülettel kellene ellátni. Nekem hajólakkal kellett lefestenem.
Szuper, nagyon szép hatást kelt, úgy tűnik, még vizuálisan is javította a konyhapult megjelenését. Ugyanakkor segített jobban kihasználni a teret, amiből a pulton nincs sok.
Mindenhová befér

Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
3×110×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×90×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
3×90×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
4×14 cm, tölgyfa, laminált
Raktáron
16×27×8 cm, fa, matt
Raktáron
4×14 cm, sarok, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
3×30×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Tölgyfa, matt, egyenes
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Magasfényű, ipari stílusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4×14 cm, sarok, laminált
Kiszállítás 1 hét múlva
4×14 cm, sarok, laminált

3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
46×101-150×25 cm, tölgyfa, laminált
Raktáron
Laminált, matt, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, laminált, matt
Raktáron
Matt, egyenes, szett
Kiszállítás 1 hét múlva
2×30×9 cm, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban

Laminált, matt, egyenes
Raktáron
Magasfényű, ipari stílusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, laminált, matt
Raktáron
3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Tölgyfa, matt, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, laminált, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, laminált, matt
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként


100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bambusz, klasszikus ablak
Raktáron
200×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Üveg
Raktáron
140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron