










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilliant márkától származik, raktárunkban van, ára 58990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2300 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Fa dekoráció | Fenyő |
| Dugó típusa | C |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Series | CHAUMONT Brilliant |
| Gyártó | Brilliant |

Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, japandi
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, okos, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás