Előző árak
- 2026. 05. 12. - 21 590 Ft
- 2026. 04. 24. - 20 340 Ft
- 2026. 04. 21. - 23 929 Ft
- 2026. 04. 17. - 20 340 Ft
- 2026. 03. 17. - 21 240 Ft
- 2026. 03. 10. - 21 250 Ft
- 2026. 03. 10. - 23 519 Ft
- 2026. 03. 05. - 19 991 Ft
- 2026. 02. 24. - 23 519 Ft
- 2026. 02. 20. - 19 991 Ft
- 2026. 02. 16. - 23 519 Ft
- 2026. 02. 14. - 19 991 Ft
- 2026. 01. 29. - 23 519 Ft
- 2026. 01. 23. - 19 991 Ft
- 2026. 01. 16. - 21 470 Ft
- 2026. 01. 10. - 21 480 Ft
- 2025. 12. 08. - 19 991 Ft
- 2025. 11. 07. - 20 510 Ft
- 2025. 11. 01. - 20 980 Ft
- 2025. 11. 01. - 23 519 Ft
- 2025. 10. 20. - 18 815 Ft
- 2025. 10. 09. - 18 815 Ft
- 2025. 10. 08. - 17 912 Ft
- 2025. 10. 07. - 22 390 Ft
- 2025. 10. 03. - 19 255 Ft
- 2025. 10. 01. - 22 390 Ft
- 2025. 09. 30. - 17 912 Ft
- 2025. 09. 26. - 19 255 Ft
- 2025. 09. 19. - 22 390 Ft
- 2025. 09. 16. - 19 030 Ft
- 2025. 09. 16. - 22 390 Ft
- 2025. 09. 12. - 19 255 Ft
- 2025. 08. 29. - 22 390 Ft
- 2025. 08. 28. - 19 255 Ft
- 2025. 08. 22. - 22 390 Ft
- 2025. 08. 16. - 19 255 Ft
- 2025. 08. 15. - 18 567 Ft
- 2025. 08. 13. - 21 590 Ft
- 2025. 07. 11. - 18 567 Ft
- 2025. 06. 20. - 17 920 Ft
- 2025. 06. 19. - 21 590 Ft
- 2025. 06. 11. - 18 352 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Krémszínű gyerek szőnyeg 120x170 cm Animal Safari – Hanse Home
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | EG |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 0.8 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 3.4 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Adventures |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1550 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt/folttisztítás/professzionális tisztítást igényel |
| Hátsó oldal anyaga | Juta/poliészter/latex |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Krémszínű/színes |
| Gyártó | Hanse Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Gyönyörű szőnyeg a gyerekszobába, lehetne egy kicsit puhább, de amúgy csodálatos.
Az unokámnak vettem, és nagyon tetszett neki. Kellemes és praktikus is, mivel alacsony szálú.
Gyönyörű jó minőségi gyerek szőnyeg! 🥰 Meg vagyok elégedve.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Ajánljuk

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Barna mosható kézi szövésű pamut gyerek szőnyeg 110x100 cm Chicken – Lorena Canals
Klasszikus, téglalap alakú, természetes

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Animal Safari – Hanse Home
160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Vacuum-Loc fúrásmentes szappantartó, 12 x 12 cm - Wenko
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron








