









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 400 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mosható gyerek játszószőnyeg ø150 cm Furry World – Mila Home
| Átmérő: | 150 cm |
|---|
| Típus | Játszó |
|---|---|
| Forma | Téglalap, Kerek |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 3.1 kg |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Joyful |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 1900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/mosható/csúszásgátló/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Mosógépben mosható/rendszeres porszívózás javasolt/mosás 30°C-on |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Mila Home |
Felhasználói értékelések
A termék a valóságban kicsit szürkésebb, sötétebb árnyalatú a képekhez képest, illetve a 150 cm-es szőnyeg valójában csak 144 cm-es, így ez tévesen van feltüntetve az adatlapon. Ezektől eltekintve meg vagyunk elégedve a termékkel, az ára tükrözi a minőségét.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Az árnyalat kissé eltér a képen láthatótól.

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus, téglalap alakú, természetes
Raktáron
⌀ 140 cm, kerek, klasszikus
Raktáron
160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
⌀ 150 cm, kerek, játszó
Raktáron
⌀ 78 cm, kerek, klasszikus
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

120×170 cm, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, téglalap alakú

160×230 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

50×80 cm, játszó, darabonként rendelhető
Raktáron
Lányoknak, játszó, darabonként rendelhető
Raktáron
120×170 cm, fiúknak, klasszikus

Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Kiszállítás 2 nap múlva
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
120×170 cm, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú

160×230 cm, klasszikus, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú

120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

120×170 cm, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú

⌀ 100 cm, kerek, klasszikus
Raktáron
Játszó, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú

120×170 cm, játszó, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú

⌀ 100 cm, kerek, állatos
Raktáron
Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú

Klasszikus, darabonként rendelhető, téglalap alakú

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
- készletek
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban


Porcelán
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron