

Méretek 40×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 18 138 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kép szett 3 db-os 30x40 cm – knor
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Magasság: | 40 cm |
| Szín | Zöld |
|---|---|
| Típus | Készlet |
| Származási hely | PL |
| Szett darabszáma | 3 db-os |
| Anyag | Műanyag |
| Vastagság | 2 cm |
| Súly | 2 kg |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Minőség | Basic |
| Váz anyaga | Polisztirol |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Rögzítés típusa | Kampó |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Csomagolás | Egyenes |
| Gyártó | Knor |

Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Egyrészes, vásznon
Raktáron
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, városkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, tájkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, spiritualitás, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, spiritualitás, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, városkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, városkép témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
Absztrakt, modern stílusú, egyrészes
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, egyrészes, vásznon
Kiszállítás 2 nap múlva
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
- készletek
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron