








Méretek 70×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kép szett kézzel festett részletekkel 2 db-os 50x70 cm Sail – Styler
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 70 cm |
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Anyag | Vászon |
| Típus | Készlet |
| Szett darabszáma | 2 db-os |
| Specifikus anyag | PVC/MDF |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Súly | 2.7 kg |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Gyakori portörlés ajánlott |
| Rögzítés típusa | Kampó/akasztó/szegek/csavarok |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Gyártó | Styler |

Rusztikus, egyrészes, tájkép témájú
Raktáron
Modern stílusú, többrészes, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, rusztikus, egyrészes
Raktáron
Modern stílusú, többrészes, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, rusztikus, egyrészes
Raktáron
100×70 cm, többrészes, egyrészes
RaktáronIngyenes szállítás
Egyrészes, virág témájú, fán
Raktáron
Egyrészes, fán, orientális
Raktáron
40×30 cm, készlet
Raktáron
Modern stílusú, rusztikus, egyrészes
Raktáron
30×30 cm, készlet
Raktáron
Rusztikus, egyrészes, virág témájú
Raktáron
Modern stílusú, egyrészes, virág témájú
Raktáron
Modern stílusú, egyrészes, állatos témájú
Kiszállítás 2 nap múlva
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fali
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron