Ajánljuk
Nincs raktáron
Imprese krepp párnahuzat, 50 x 70 cm, 50 x 70 cm
4895 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 4895 Ft
- 2026. 02. 26. - 4895 Ft
- 2026. 02. 25. - 5395 Ft
- 2025. 06. 06. - 3395 Ft
Termékleírás
Ez a kiváló minőségű pamutból készült párnahuzat ideális választás különböző mintás és egyszínű ágyneműhuzatokkal való kombináláshoz. Egyszerű és elegáns kialakításának köszönhetően bármilyen hálószobába illik, és könnyen illeszkedik bármilyen enteriőrbe. A praktikus cipzárnak köszönhetően könnyen kezelhető és kényelmes használatot biztosít.A huzatok méteráruból vannak varrva, a változatos mintáknak köszönhetően minden huzat egy kicsit más lehet. Ez minden egyes darabnak egyedi jelleget kölcsönöz. A fotó csak illusztrációként szolgál.
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Minta | Fénykép |
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| A párna méretei | 50 x 70 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 50 x 70 cm |
| Súly | 135 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Gondos kivitelezés |
| Gyártó | Bellatex |





