Előző árak
- 2026. 05. 12. - 18 300 Ft
- 2026. 04. 24. - 16 787 Ft
- 2026. 04. 21. - 19 749 Ft
- 2026. 04. 17. - 16 787 Ft
- 2026. 03. 19. - 16 506 Ft
- 2026. 03. 10. - 16 380 Ft
- 2026. 03. 05. - 16 506 Ft
- 2026. 01. 16. - 18 640 Ft
- 2025. 12. 05. - 16 506 Ft
- 2025. 11. 29. - 15 535 Ft
- 2025. 11. 21. - 16 110 Ft
- 2025. 11. 14. - 16 506 Ft
- 2025. 11. 11. - 19 419 Ft
- 2025. 11. 07. - 17 477 Ft
- 2025. 11. 06. - 19 419 Ft
- 2025. 10. 20. - 15 535 Ft
- 2025. 10. 15. - 15 535 Ft
- 2025. 10. 03. - 15 901 Ft
- 2025. 10. 01. - 18 490 Ft
- 2025. 09. 30. - 14 792 Ft
- 2025. 09. 26. - 15 901 Ft
- 2025. 09. 19. - 18 490 Ft
- 2025. 09. 16. - 16 640 Ft
- 2025. 09. 16. - 18 490 Ft
- 2025. 09. 15. - 15 901 Ft
- 2025. 08. 29. - 18 490 Ft
- 2025. 08. 24. - 15 901 Ft
- 2025. 08. 22. - 18 490 Ft
- 2025. 08. 15. - 15 901 Ft
- 2025. 06. 26. - 18 490 Ft
- 2025. 06. 21. - 15 347 Ft
- 2025. 06. 10. - 15 717 Ft
- 2025. 06. 06. - 15 901 Ft
- 2025. 06. 04. - 18 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Krémszínű gyerek szőnyeg 120x170 cm Play – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
Specifikációk
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Szín | Rózsaszín |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliamid |
| Szál hossza | 8 mm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 2.448 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Play |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1200 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/csúszásgátló/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Latex |
| Anyag specifikáció | 100% polyamid |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Szürke olajszerű koszfoltok voltak a terméken.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Ajánljuk

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Barna mosható kézi szövésű pamut gyerek szőnyeg 110x100 cm Chicken – Lorena Canals
Klasszikus, téglalap alakú, természetes

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Animal Safari – Hanse Home
160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Vacuum-Loc fúrásmentes szappantartó, 12 x 12 cm - Wenko
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron








