








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED mennyezeti lámpa WAVE. A lámpa fokozatmentesen szabályozható, a fény színhőmérséklete állítható (3000-6500K), illetve előre beállított világítási módok közül választhat. RGB funkcióval - 16 millió szín közül választhat. Falra és mennyezetre egyaránt felszerelhető. A távirányító a csomag része.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W/30 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W/30 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Funkció | Távirányító/RGB/LED technológia |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | STROPSTM Solight |
| Gyártó | Solight |

Fém, okos
Raktáron


Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás