Ajánljuk
Deluxe Cordona szatén ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 8475 Ft
- 2026. 02. 10. - 8475 Ft
- 2026. 02. 04. - 9475 Ft
- 2026. 01. 28. - 9535 Ft
- 2026. 01. 17. - 9655 Ft
- 2026. 01. 14. - 9645 Ft
- 2026. 01. 08. - 9105 Ft
- 2026. 01. 03. - 9085 Ft
- 2025. 12. 24. - 8455 Ft
- 2025. 12. 17. - 9185 Ft
- 2025. 11. 05. - 9985 Ft
- 2025. 10. 22. - 10 295 Ft
- 2025. 10. 15. - 11 185 Ft
- 2025. 10. 08. - 11 535 Ft
- 2025. 09. 23. - 11 895 Ft
- 2025. 09. 09. - 9516 Ft
- 2025. 06. 02. - 11 895 Ft
Termékleírás
Élvezze a fényűző kényelmet és eleganciát pamut mako szatén ágyneműhuzatunkkal. Ez az ágyneműhuzat kiváló minőségű pamutból készül, amelyet finoman szaténfényűre dolgoztak ki, így nemcsak gyönyörű megjelenést, hanem hihetetlenül puha és sima tapintású tapintást is biztosít. A kiváló minőségű mako-szatén ágyneműhuzat 100% mercerizált és fésült pamutból készül. A gyártás során 200 szál/négyzetcentiméter sűrűségű finom fonalakat használtak. A magas anyagi követelményeknek, a precíz kivitelezésnek és az elegáns dizájnnak köszönhetően az alvás ebben a luxus pamut-szatén ágyneműben igazi élménnyé válik. Az Easy Care kezeléssel ellátott finom anyag selymes fényével és puhaságával meggyőzi Önt. A Mako-Satin ágyneműhuzat praktikus cipzárral van ellátva. A készlet a következőket tartalmazza: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut-szatén |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Gondos kivitelezés |
| Gyártó | 4-Home |
Vélemények
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron





























