












A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 40 115 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga Forgácslap: Tölgy sonoma Acél: Fekete Szék anyaga Bársonyszövet: Világos barna Fém Műanyag Asztal méretei Hossz: 80 cm Szélesség: 40 cm Asztal magassága: 75 cm Maximális terhelhetőség: 38 kg Súly: 6,8 kg Szék méretei Szélesség: 46,5 cm Ülés szélessége: 46,5 cm Mélység: 55,5 cm Ülés mélysége: 36,5 cm Magasság: 72,5 - 86,5 cm Ülés magassága: 42 - 53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek teljes szélessége: 5 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Kis összecsukható munkaasztal home office-hoz és szabadidőre Modern ipari design Az asztal összecsukhatósága helytakarékosság érdekében Stabil fémkonstrukció Vízhatlan felületű lap A termék nem alkalmas mászásra vagy lépésre Szerelésre szállítva Ipari stílus gyakorlati haszonnal Ipari stílus kifejező és merész megjelenést visz a térbe, amit a régi gyári helyiségek inspiráltak. Ez a stílus a nyers anyagokra, mint a fém, fa és beton, helyezi a hangsúlyt, ami egyedi kontrasztot teremt az esztétika és a funkcionalitás között. Ezen elemek kombinációja karaktert és hitelességet kölcsönöz a helyiségnek. Az ipari bútorok nemcsak modern megjelenésűek, hanem praktikusak és tartósak is, ideálisak otthonokba és kereskedelmi terekbe egyaránt. Helyet találtak azok körében, akik minimalistán, mégis stílusosan oldják meg a mindennapi használatot.
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Polc | Polc nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Állítható | Igen |
| Alak | Egyenes |
| Forgatható | Forgatható |
| Felület | Matt |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Lábak anyaga | Acél |
| Asztal szélessége | 40 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Kinézet | Irodai, Íróasztalok |
| Lap anyaga | Faforgács |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Méret | Kicsi |
| Szék teherbírása | 110 kg |
| Asztal hossza | 80 cm |
| Asztal terhelhetősége | 38 kg |
| Szék mélysége | 55,5 cm |
| Szék szélessége | 46,5 cm |
| Szék magassága | 72,5 - 86,5 cm |

Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Ipari stílusú, fa
Raktáron
Diófa, laminált
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron