Ajánljuk
Franciaágy Boxspring 140 cm Macheta (szürkéskék) (matraccal és tárolóhellyel). Akció -21%. 1046713
Méretek 107×140×207 cm
313 900 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 313 900 Ft
- 2025. 11. 22. - 313 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 330 900 Ft
- 2025. 05. 29. - 330 630 Ft
Termékleírás
Szövet: Monolith 72, A Monolith szövet leírása: A Monolith egy strapabíró plüss anyag, amely kellemes tapintású. Egy speciális védőréteg borítja, amely hidrofób réteget hoz létre, amely megvédi a kiömlött folyadékok gyors felszívódását. Nagyon ellenáll a kifakulásnak és a foltosodásnak. A szövetet árnyékoló anyag jellemzi. Kárpitápoló szerekkel tisztítható. Nem szabad fehéríteni vagy túl magas hőmérsékletnek kitenni – ne szárítsa a szárítóban., Martindale kopási teszt: 90 000 - 100 000 ciklus
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 207 cm |
| Magasság: | 107 cm |
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szövet: | Monolith 72 |
| Fekvőfelület: | 140x200 |
| Matracmagasság: | 10 cm |
| Hossz: | 218cm |
| Lábmagasság: | 3 cm |
| Paraméter | 200 x 140 cm |
| Típus | Franciaágyak, Boxspring |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal és matraccal |
| Hosszúság | 207 cm |
| Tömeg | 120 kg |
| Gyártó | Zondo |

































