Előző árak
- 2026. 05. 15. - 19 991 Ft
- 2026. 04. 24. - 19 991 Ft
- 2026. 04. 21. - 23 519 Ft
- 2026. 04. 17. - 19 991 Ft
- 2026. 04. 10. - 18 815 Ft
- 2026. 03. 28. - 23 519 Ft
- 2026. 03. 24. - 23 099 Ft
- 2026. 03. 20. - 19 634 Ft
- 2026. 01. 23. - 19 620 Ft
- 2026. 01. 16. - 19 630 Ft
- 2025. 12. 18. - 20 480 Ft
- 2025. 12. 17. - 20 490 Ft
- 2025. 11. 28. - 18 630 Ft
- 2025. 11. 21. - 18 640 Ft
- 2025. 11. 11. - 19 630 Ft
- 2025. 11. 07. - 20 150 Ft
- 2025. 11. 01. - 20 610 Ft
- 2025. 11. 01. - 23 099 Ft
- 2025. 10. 20. - 18 479 Ft
- 2025. 10. 09. - 18 479 Ft
- 2025. 10. 08. - 17 592 Ft
- 2025. 10. 07. - 21 990 Ft
- 2025. 10. 03. - 18 911 Ft
- 2025. 10. 01. - 21 990 Ft
- 2025. 09. 19. - 17 810 Ft
- 2025. 09. 16. - 18 690 Ft
- 2025. 09. 16. - 21 990 Ft
- 2025. 09. 12. - 18 911 Ft
- 2025. 08. 29. - 21 990 Ft
- 2025. 08. 24. - 18 911 Ft
- 2025. 08. 22. - 21 990 Ft
- 2025. 07. 16. - 21 190 Ft
- 2025. 07. 11. - 18 223 Ft
- 2025. 05. 25. - 18 010 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Krémszínű gyerek szőnyeg 120x170 cm Double Rainbow – Hanse Home
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
Specifikációk
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Motívum | Szivárvány |
| Származási hely | EG |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 0.8 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 3.4 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Adventures |
| Minta | Geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1550 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/folttisztítás/professzionális tisztítást igényel/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Latex/poliészter/juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Krémszínű/színes |
| Gyártó | Hanse Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A szőnyeg egyszerűen gyönyörű! Az alacsony ár miatt nem vártam csodákat, de nagyszerű. Puha, a színei gyönyörű pasztell árnyalatúak... a fiam nagyon szereti :)
Ajánljuk

Barna mosható kézi szövésű pamut gyerek szőnyeg 110x100 cm Chicken – Lorena Canals
Klasszikus, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Bézs szőnyeg 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Gyerek szőnyeg 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Animal Safari – Hanse Home
160×235 cm, fiúknak, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 200x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
200×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
Latte 2 db duplafalú pohár, 300 ml - Vialli Design
Kávés, - készletek
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Szürke kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Simi – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
Raktáron
Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm











