

















Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kényelmes, kompakt, 196-os Brooke hintaszék világos bükkfa talppal. A szék többféle színben kapható. A szék ülőrésze és háttámlája puha purhabból készült. Huzat: Riviera anyaga 100% poliészter, kellemesen puha tapintású. Szerkezete finom és szinte láthatatlan, megjelenése bársonyra emlékeztet. Nagyon erős és tartós. Huzat: Korallszövet 100% poliészterből készült. Nagyon tartós, kellően erős és kellemes tapintású. Fénnyel szemben ellenálló. Szerkezet: fa, forgácslap, laminált Teljes magasság: 104 cm Mélysége: 88 cm Szélesség: 80 cm Ülésmagasság a talajtól: 43 cm Ülésszélesség: 52 cm Ülésmélység: 58 cm Háttámla magassága: 73 cm A fotó csak illusztráció.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 88 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Típus | Hintafotelek |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Háttámla magassága | Magas |
| Súly | 60 kg |
| Kinyitható | Nem |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Színváltozat | Rózsaszín+minta |
| Ülésmélység | 58 cm |
| Mosható huzat | Nem |
| A termék színe | Krém;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Ülés magasság | 43 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Magassága egy láb | 13 cm |
| Ülő helyek száma | 1;1 |
| Ülő helyek anyaga | Szövet |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Felhasználói értékelések
Megdöbbentett, hogy a vinyl padlón való hintázás során karcolások keletkeznek. Egyébként ebben az árkategóriában masszívabb szerkezetet és erősebb huzatot vártam volna, amely a szállítás során a csomagolás ellenére is megsérült.
Dizájn
A huzat mintája
A hintázó sín nyomokat hagy a vinyl padlón.
Elég magas ár csak azért, mert a szék hintaszék.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()

Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Lábtartóval, bőr, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, szövet

Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Függő, hinta, tárolóval
Raktáron