Ajánljuk
Aigostar - LED kültéri szalag 50m LED/350W/230V 6500K IP65
39 290 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 39 290 Ft
- 2025. 11. 18. - 39 290 Ft
- 2025. 11. 12. - 39 290 Ft
- 2025. 11. 07. - 37 589 Ft
- 2025. 07. 11. - 32 690 Ft
- 2025. 05. 06. - 37 589 Ft
Termékleírás
LED szalag hideg fehér fényű. Védettségi besorolás: IP65. Adapter a csomag része.
Specifikációk
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Funkció | A transzformátort tartalmazza/LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 350 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 12500 lm |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 350 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 60 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Kert és utak |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 350 W |
| Series | STRIP Aigostar, SOLAR CHANDELIER Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
10 000 Ft
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
11 390 Ft
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
8090 Ft
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
17 890 Ft
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
9690 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
8090 Ft
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
14 690 Ft
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
7780 Ft
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
10 090 Ft
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
13 440 Ft
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
26 090 Ft
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
8190 Ft
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - Spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
7188 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
15 790 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
11 390 Ft
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás































