








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
3 darabos intelligens, dimmelhető izzó készlet. Állítható színhőmérséklet 2200K-tól 6500K-ig. Az WiZ App alkalmazáson keresztül vezérelhető, amelyet ingyenesen letölthet okostelefonjára vagy táblagépére. A WiZ kompatibilis a meglévő Wi-Fi routerével, nincs szükség további átjáróra. Energiafogyasztás monitorozása, az WiZ alkalmazás nyomon követi világításának energiafelhasználását. Világítás vezérlése bárhonnan okostelefon segítségével. Testreszabhatja a jeleneteket előre beállított dinamikus fényhatásokkal. Hangvezérlés támogatása Google Assistant, Alexa vagy Siri segítségével. A Bluetooth csak az alkalmazáshoz való párosításhoz használatos.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | GU10 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K) |
| Izzó típusa | LED |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,7 W |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | Irányítás telefonnal/Intelligens megvilágítás/Alexa |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| A teljes fényáram | 345 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Sugárzási szög | 36 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Series | BULB WiZ |
| Gyártó | WiZ |

Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
G9, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás