







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos csillár LED technológiával. Fényerőszabályozható és színváltó a telefon vagy távirányító segítségével.Állítható magasság: 50 - 150 cm. Fejlett technológia a lámpatestben, amely Wi-Fi-n keresztül, Tuya protokollal kommunikál, lehetővé téve a lámpa integrálását az Immax NEO PRO alkalmazásba. Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz – csak csatlakoztassa az eszközt a saját Wi-Fi hálózatához. Még távolról is segít megteremteni az adott helyzethez ideális világítást. Távirányító a csomag része (a távirányító megfelelő működéséhez először csatlakoztassa a lámpát a mobilalkalmazáshoz és a WiFi-hez). Kompatibilis iOS, Android rendszerekkel, valamint a Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant hangasszisztensekkel, továbbá a TUYA, LIDL rendszerekkel is. Töltse le az Immax NEO alkalmazást, és irányítsa okos otthonát hanggal, mobiltelefonról, táblagépről vagy távirányítóval. Az irányítást az új generációs mobilalkalmazás biztosítja. Az Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen kezelhető egységbe integrálni. A világításon és számos okosotthon elemen túl képes kezelni biztonsági eszközöket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Dimmelhető | Igen |
| Szín | Fehér |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | Irányítás telefonnal/LED technológia/Dimmelhető mobiltelefonnal |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 3200 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 220 W |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Top

Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron

Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás