Ajánljuk
Taida Patchwork fotel
Méretek 26×60×68 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 100 895 Ft
- 2026. 01. 02. - 100 895 Ft
- 2025. 12. 01. - 100 345 Ft
- 2025. 11. 11. - 80 275 Ft
- 2025. 11. 11. - 100 345 Ft
- 2025. 11. 06. - 100 895 Ft
- 2025. 08. 29. - 96 745 Ft
- 2025. 08. 25. - 102 645 Ft
- 2025. 08. 11. - 82 115 Ft
- 2025. 05. 06. - 102 645 Ft
Termékleírás
A hagyományos kialakítású és élénk, digitális patchwork szövetből készült szék egy kis délnyugati bájt kölcsönöz bármelyik helyiségnek.Kényelmes és sokoldalúSüllyedjen bele a mély ülésbe, és tapasztalja meg a végső kikapcsolódást. A magas dns habszivacs belső konstrukció kivételes kényelmet és támogatást biztosít, így a szék tökéletes hely a kikapcsolódásra egy hosszú nap után. A 14 fokozatban állítható háttámla lehetővé teszi, hogy megtalálja a tökéletes szöget az olvasáshoz, tévénézéshez vagy egyszerűen csak a lustálkodáshoz.Könnyed átalakulásSzüksége van egy pótágyra a vendégek számára? Nem probléma! Fotelünk könnyedén átalakítható kényelmes ággyá, amelynek szélessége 185 cm, mélysége pedig 60 cm. Mondjon búcsút a kényelmetlen légmatracoknak vagy a terjedelmes kanapéágyaknak. Néhány egyszerű lépéssel kényelmes alvóhelyet biztosíthat vendégeinek.Tartós és robusztusA 100%-ban fémvázból készült széket tartósan építik. Maximum 100 kg-os terhelhetőséget bír el, így hosszú éveken át tartósságot és stabilitást biztosít. A patchwork digitális szövet egyedi hangulatot kölcsönöz, miközben könnyen tisztítható és karbantartható.Dobja fel nappaliját, vendégszobáját vagy irodáját 1 személyes székünkkel. Hagyományos kialakítása, élénk patchwork anyagának és sokoldalú funkcionalitásának köszönhetően tökéletes kiegészítője bármely helyiségnek. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy kényelmet, stílust és szórakozást vigyen otthonába.Specifikációk: Váz: 100% fém Szövet: Patchwork digitális szövet Ülésmélység: 68 cm Ülésszélesség: 60 cm Ülésmagasság: 26 cm Ágyméret: szélesség: 185 cm, mélység: 60 cm DNS hab belső szerkezet 14 fokban állítható háttámla Könnyen ággyá összecsukható Maximális terhelhetőség: 100 kg
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 68 cm |
| Magasság: | 26 cm |
Specifikációk
| Anyag | Szövet |
|---|---|
| Funkció | Kihúzható |
| Stílus | Rusztikus, Orientális |
| Szín | Narancssárga |
| Súly | 14,55 kg |
| Származási hely | Made in Türkiye |
| Teherbíróképesség | 100 kg |
| Gyártó | Atelier del Sofa |
















