Ajánljuk
Mustársárga kárpitozott ágyneműtartós franciaágy matraccal, ágyráccsal 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
Méretek 115×80×200 cm
Variáns kiválasztása:Mustársárga kárpitozott ágyneműtartós franciaágy matraccal, ágyráccsal 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 503 990 Ft
- 2026. 01. 16. - 503 990 Ft
- 2026. 01. 16. - 548 091 Ft
- 2025. 07. 30. - 746 980 Ft
- 2025. 07. 25. - 642 403 Ft
- 2025. 07. 15. - 746 980 Ft
- 2025. 07. 11. - 642 403 Ft
- 2025. 06. 20. - 746 980 Ft
- 2025. 06. 20. - 619 993 Ft
- 2025. 06. 07. - 746 980 Ft
- 2025. 06. 06. - 642 403 Ft
- 2025. 06. 01. - 634 930 Ft
- 2025. 05. 27. - 746 980 Ft
- 2025. 05. 23. - 642 403 Ft
- 2025. 05. 23. - 653 591 Ft
- 2025. 05. 22. - 759 990 Ft
- 2025. 05. 20. - 766 980 Ft
- 2025. 05. 19. - 651 933 Ft
- 2025. 05. 19. - 674 942 Ft
- 2025. 05. 18. - 651 933 Ft
- 2025. 05. 18. - 674 942 Ft
- 2025. 05. 17. - 651 933 Ft
- 2025. 05. 17. - 674 942 Ft
- 2025. 05. 16. - 651 933 Ft
- 2025. 05. 16. - 674 942 Ft
- 2025. 05. 16. - 651 933 Ft
- 2025. 05. 04. - 766 980 Ft
Termékleírás
Egy stílusos kárpitozott ágy praktikus ágyneműtartóval, felemelhető lamellás ágyráccsal, kényelmes kárpitozott ágytámlával és Smooth Vibe matraccal. A rendkívül egyszerű összeszerelés, a kiváló minőségű, tartós anyagok és a nagy teherbírás ideális választás a mindennapi kényelemhez. A Bonami Selection ágy 30 perc alatt összeszerelhető. Az okos kialakításnak, a könnyen érthető útmutatónak és az összeszerelési videónak köszönhetően az egész folyamat gyors, egyszerű és stresszmentes. A 30 kg-ot elbíró ágyneműtartóban szezonális textíliák, tartalék ágynemű és egyéb holmi is tárolható. A Smooth Vibe matrac kiegyensúlyozott kényelmet biztosít a közepesen merev HR (hideg) hab és a visco memóriahab kombinációjával. A visco memóriahab oldal fokozott gerinctartást biztosít. Ennek eredményeként segít egyenletesen elosztani a testnyomást, és javítja a kényelmet a hosszan tartó alvás során. A közepesen merev HR hab másik oldal viszont rugalmasságot biztosít. A mag belsejében egy okos szellőzőrésekből álló rendszer található, amely természetes hőszabályozást biztosít, és segít megelőzni a visco haboknál gyakran előforduló túlmelegedést. A matrac egy erős, nagy súlyú huzatban van elhelyezve, amely nedvességelvezető, és segít fenntartani a kényelmes környezetet az éjszaka folyamán. Jó tudni: A Bonami Selection ágyak kárpitmintái megtalálhatók a Bonami Boltban.
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 115 cm |
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágytámla típusa | Steppelt |
| Matrac vastagsága | 21 cm |
| Származási hely | CZ |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Lábak száma | 4 db-os |
| Központi támasz | Igen |
| Felszerelt ágyrács magassága | 17 - 27,5 |
| Ágytámla magassága | 79 cm |
| Ágykeret magassága | 36 cm |
| Terhelhetőség | 260 kg |
| Súly | 114 kg |
| Méret | 180x200 |
| Hosszúság | 220 cm |
| Matrac tulajdonságai | Zónás/antiallergén/levehető huzat/kétoldalas |
| Keménység | Közepes keménységű |
| Matrac típusa | Hab |
| Ápolás | Vegyileg tisztítható/rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Ágyrács anyaga | Furnér |
| Hátsó rész anyaga | Nem szőtt textília |
| Ágyrácsot tartalmaz | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Töltőanyag | Hideghab/memóriahab |
| Kollekció | Thessa |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 440 g/m² |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Ágyrács típusa | Lamellás |
| Matracot tartalmaz | Igen |
| Jellemzők | Lábak nélkül/ágyneműtartóval/ágytámlával |
| Konstrukció anyaga | MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 45000 martindale |
| Szövetminta | Coral 40 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Loft bortartó diófa állvány, 12 db palackhoz - Wenko
28×42 cm, fa, álló
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
Bézs mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes


























































