Ajánljuk
Sencor SMM 3090SS kozmetikai tükör
Méretek 36×22 cm
17 295 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 17 295 Ft
- 2025. 06. 09. - 17 295 Ft
- 2025. 05. 14. - 17 255 Ft
- 2025. 05. 12. - 17 225 Ft
- 2025. 05. 08. - 17 215 Ft
- 2025. 04. 30. - 17 205 Ft
Termékleírás
Ez a dizájnos, háttérvilágítású kozmetikai tükör nők, férfiak és serdülőkorúak személyes higiéniai céljára készült. Átmérője 18 cm, kétoldalas kivitelű. Az egyik oldala normál képet ad, a másik oldala ötszörös nagyítással biztosítja a tökéletes ápolást minden részletre kiterjedően. Nagyon alacsony energiafogyasztású, maximális fogyasztása 5 W. Háttérvilágítás LED diódákkal. A háttérvilágítás be- és kikapcsolása egy kapcsolóval történik, amely nedves kézzel is kezelhető. A tükör vízszintesen dönthető. Hálózati tápellátás.
Méretek
| Szélesség: | 22 cm |
|---|---|
| Magasság: | 36 cm |
Specifikációk
| Nagyító | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fogyasztás | 5 W |
| Súly | 0,8 kg |
| Gyártó | Sencor |












