


Méretek 144×87×164 cm
Anyag A konstrukció masszív fenyőfából áll Környezetbarát és ártalmatlan lakkal kezelve Extra sima felület a hármas lakkozásnak köszönhetően Méretek Szélesség: 87 cm Hosszúság: 164 cm Fejvégi magasság: 144 cm Az ágyrács elhelyezésének magassága: 20 cm Anyag vastagsága: 2,5 cm Konstrukciós deszka szélessége: 9 cm Matrac mérete: 80 x 160 cm Teherbírás: 90 kg Tárolási doboz szélessége: 159 cm Tárolási doboz magassága: 17 cm Tárolási doboz mélysége: 68 cm Kialakítás Masszív fenyőfából készült stabil szerkezet A hármas lakkozás ellenállást biztosít a mechanikai karcolásokkal szemben Környezetbarát és higiéniai intézet által tanúsított lakk Esés elleni védelemként szolgáló korlát A használt anyag lekerekített élei Lapraszerelten szállítva Egyszerű összeszerelés Tárolási lehetőség (a választott változattól függően) Álomszép gyerekszoba a gyermekének A házikó formájú gyerekágy nemcsak alvóhely – egy varázslatos menedék a kis kalandorok és álmodozók számára. Eredeti kialakítása serkenti a gyermekek képzelőerejét, és játékra, olvasásra vagy nyugodt pihenésre ösztönöz. Könnyedén kiegészíthető függönyökkel, fényfűzérekkel vagy tematikus kiegészítőkkel, így olyan teret hozhat létre, amelyet gyermeke imádni fog. A masszív fából készült stabil szerkezet emellett biztonságot és hosszú élettartamot biztosít, ami miatt minden gyerekszobába ideális választás.
| Szélesség: | 87 cm |
|---|---|
| Mélység: | 164 cm |
| Magasság: | 144 cm |
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Szett | Matrac nélkül |
| Házikó ágyak | Igen |
| Szín | Fehér |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Ágy alatti tárolódoboz | Tárolódoboz nélkül |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Javasoljuk | Gyerekszobába |
| Lakkozott | Igen |
| Matrac mérete | 80 x 160 cm |
| Kinek javasoljuk | Gyerekeknek |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Hossz | 164 cm |

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron