
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, poliészter, beltéri, szintetikus
-10 %52 590 Ft
58 290 Ft

Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, beltéri, szintetikus, hosszú / shaggy
-10 %97 160 Ft
107 690 Ft

Krémszínű szőnyeg 120x170 cm Leon – Villeroy&Boch
120×170 cm, poliészter, beltéri, szintetikus
-10 %31 290 Ft
34 679 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 31 290 Ft
- 2026. 05. 08. - 31 290 Ft
- 2026. 05. 02. - 34 679 Ft
- 2026. 04. 17. - 29 477 Ft
- 2026. 04. 10. - 27 743 Ft
- 2026. 03. 30. - 34 679 Ft
- 2026. 01. 23. - 29 060 Ft
- 2025. 11. 28. - 28 320 Ft
- 2025. 11. 07. - 29 820 Ft
- 2025. 11. 01. - 30 500 Ft
- 2025. 11. 01. - 34 190 Ft
- 2025. 10. 08. - 27 352 Ft
- 2025. 10. 07. - 34 190 Ft
- 2025. 10. 03. - 29 403 Ft
- 2025. 08. 15. - 28 027 Ft
- 2025. 07. 19. - 32 590 Ft
- 2025. 07. 08. - 27 700 Ft
- 2025. 07. 03. - 32 590 Ft
- 2025. 05. 18. - 27 700 Ft
- 2025. 05. 13. - 29 330 Ft
- 2025. 05. 09. - 29 650 Ft
- 2025. 05. 07. - 32 590 Ft
- 2025. 04. 26. - 26 342 Ft
- 2025. 04. 23. - 24 792 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Villeroy & Boch szőnyegekkel az elegancia és a kényelem oázisává varázsolhatod az otthonod. Az egyszerű színösszeállítás jól kiegészít bármilyen enteriőrt. A magas szálú (1,5 cm) szőnyeg rendkívül puha és bolyhos. STANDARD 100 OEKOTEX tanúsítvánnyal rendelkezik, és padlófűtéses helyiségekbe is alkalmas. A kiváló minőségű kivitel és a 100% poliészterből készült szintetikus szálak hosszú élettartamot és kivételes tartósságot garantálnak. A szőnyeg könnyen tisztítható, egyszerűen csak mosd ki a szennyezett területet szőnyegtisztítóval.
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy |
| Anyag | Poliészter |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 2.4 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Felület típusa | Fényes |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (saxony) |
| Kollekció | 1899 |
| Minta | Egyszínű/absztrakt |
| Stílus | Modern/glamour |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 1100 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Folttisztítás/professzionális tisztítást igényel/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Poliészter |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Krémszínű |
| Gyártó | Villeroy&Boch |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, puha szőnyeg
Hasonló termékek

Krémszínű kerek szőnyeg ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cm, kerek, poliészter
Raktáron
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú kerek szőnyeg ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Szőnyeg ESQUINA 140x200 cm, bézs
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Raktáron
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
POMPOME szürke kerek szőnyeg pomponokkal 90 cm
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Forms szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Szőnyeg, rózsaszín, 80x150, MORONIS TYP 3
Kerek, modern stílusú, futószőnyeg
Raktáron
Lamb bárányszőr
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Juliet kültéri szőnyeg
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Addie szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Rózsaszín mosható kerek szőnyeg ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
SURAT szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Rocco Cream – Elle Decoration
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Balis szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
Alya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kyoto szőnyeg törtfehér, többféle méretben - Woud méretek: 140 x 90 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Sunset szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Bombay szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Szürke-krémszínű szőnyeg 160x230 cm Sensation – Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Gabi kilim szőnyeg
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Runi kilim szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Mango szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Havana szőnyeg
Pamut, egyszínű, kézzel szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm

Zöld asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 38 cm) Alev – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Beépíthető műanyag szemetes 24 l Swing 2.0 - Elletipi
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron









