






Méretek 21×120×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 108 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Részletek Matrac mérete: 120 x 200 cm Magasság: 20 ~ 21 cm Szélesség: 120 cm Hosszúság: 200 cm Matrac keménysége: Közepes H3, Puhább H2, két keménység Rugósűrűség: akár 227 rugó/m 2 Kialakítás Tökéletes testhez igazodás a memóriahabnak és a zónás magnak köszönhetően Profilozott hab stimulációra és masszázs hatásra 7 anatómiai zóna az ideális támaszért a test minden részén Két különböző keménység a matrac mindkét oldalán Minimális mozgás átvitel – ideális párok számára Hypoallergén huzat cipzárral – mosható 40 °C-on Anyag - Tasakrugós rugók A rugók különálló textil tasakokban vannak elhelyezve A tasakok függetlenül reagálnak a nyomásra, és biztosítják a tökéletes támaszt Csökkentik a nyomást az ízületekre, és alkalmazkodnak a test íveihez A rugók nem vesztik el idővel rugalmasságukat - a matrac hosszabb élettartama Lélegzőek, nem tartják meg a hőt és a nedvességet , ami jelentősen csökkenti az atkák előfordulását Minimális mozgás átvitel - ideális párok számára Anyag - Memóriahab A testhő hatására puhává válik, és alkalmazkodik a test alakjához Csökkenti a nyomást és természetes testhelyzetet biztosít alvás közben Minimális mozgás átvitel és csillapítja a rezgéseket – ideális párok számára Támogatja a mély relaxációt és regenerálódást alvás közben Tippek Egészítse ki a matracát egy minőségi rácsozattal , amely biztosítja a megfelelő levegő keringését A matracvédő meghosszabbítja annak élettartamát A matracot rendszeresen forgassa - az első évben legalább 4-szer, a következő évben legalább 2-szer A matracot rendszeresen porszívózza - meghosszabbítja annak élettartamát és egyedi tulajdonságait A hab színe és a huzat varrása változhat - a hab színe és a varrás kialakítása nem befolyásolja a matrac tulajdonságait A matrac gyártási toleranciája ± 2 cm magasságban, szélességben és hosszúságban A matracok összenyomott állapotban kerülnek szállításra - kicsomagolja a matracot ideális esetben 24 órán belül átvétel után A matracot azonnal ne terhelje meg - a matrac akár 48 óráig is visszaállhat eredeti állapotába Inspirálódjon tovább Matracok Hálószoba Hálószoba világítás Lepedők Paplan és párna Ágyneműhuzat
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 21 cm |
| Töltet | Memória habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Keménység | Puha, Közepesen puha |
| Zónák száma | 7 |
| Rugó típus | Táskarugós |
| Kétoldalas | Igen |
| Matracvédő | Matracvédővel |
| Matrac mérete | 120 x 200 cm |
| Javasoljuk | Gyermek matracok, Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok időseknek, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg |
| Matrac teherbírása | 120 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 21 cm |
| Nagyság | Egyszemélyes ágyra |
| Rugótípus | Táskarugós |
| Hab típus | PUR hab, Memóriahab |
| Matrac keménysége | Közepes H3, Két keménység, Puha H1 – H2 |
| Ortopédiai zónák | 7 zóna |
| Súly | 19 kg, 19,65 kg |

21×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×80×200 cm, hab, aloe vera
Raktáron
160×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban

140×200 cm, hab, ortopéd

80×200 cm, hab, rugós

80×200 cm, ortopéd, puha

140×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, rugós

140×200 cm, hab, ortopéd

8×80×160 cm, hab, rugós

24×80×200 cm, hab, latex

24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, hab, rugós

80×200 cm, hab, rugós

25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
80×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, rugós

18×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×90×200 cm, hab, rugós

160×200 cm, hab, ortopéd
Elérhető 2 webáruházban

21×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, puha

21×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, hab, latex

160×200 cm, hab, rugós

160×200 cm, hab, ortopéd

21×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, ortopéd

21×80×200 cm, hab, rugós

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron