






Méretek ⌀ 26 cm
Az Orion fém tortaforma kivehető aljjal és tapadásmentes felülettel rendelkezik. A praktikus, csíptetővel és fogantyúval ellátott műanyag fedélnek köszönhetően a megsült sütemény könnyen, sérülésmentesen szállítható.
| Átmérő: | 26 cm |
|---|
| Típus | Tortás |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Anyag | Fém |
| Szín | Szürke |
| Maximális hőmérséklet | 230 °C |
| Származási hely | CN |
| Tapadásmentes felület | Xynflon Grande |
| Súly | 0.5 kg |
| Alkalmas | Tortához |
| Minőség | Basic |
| Használat | Mosogatógépbe alkalmas |
| Gyártó | Orion |

Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

8×30×10 cm, egyenes
Raktáron

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron