Ezek is tetszhetnek
Alumínium sütőforma mini kuglófhoz Dahlia – Bonami Selection
Méretek 20×36 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép megjelenés (29%)
- Minőségi kivitel (29%)
- Nehezen tisztítható hajlatok (14%)
- Kis kapacitás (kevés sütemény) (14%)
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 7910 Ft
- 2026. 04. 05. - 7910 Ft
- 2026. 01. 29. - 7360 Ft
- 2025. 10. 01. - 6920 Ft
- 2025. 10. 01. - 8659 Ft
- 2025. 08. 13. - 6920 Ft
- 2024. 12. 16. - 8279 Ft
- 2024. 12. 15. - 7120 Ft
- 2024. 12. 10. - 8279 Ft
- 2024. 12. 05. - 7037 Ft
- 2024. 12. 03. - 8279 Ft
- 2024. 11. 20. - 7451 Ft
- 2024. 11. 19. - 8279 Ft
- 2024. 11. 15. - 7451 Ft
- 2024. 11. 12. - 8279 Ft
- 2024. 11. 08. - 7451 Ft
- 2024. 11. 04. - 8279 Ft
Termékleírás
Alumínium sütőforma mini kuglófhoz Dahlia – Bonami Selection
Méretek
| Szélesség: | 20 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Típus | Mini kuglóf sütőforma |
| Maximális hőmérséklet | 280 °C |
| Tapadásmentes felület | Teflon |
| Specifikus anyag | Alumínium |
| Súly | 0.54 kg |
| Hosszúság | 36 cm |
| Alkalmas | Mini kuglófhoz |
| Minőség | Extra |
| Használat | Mosogatógépbe alkalmas |
| Szín | Aranyszínű |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép megjelenés (29%)
- Minőségi kivitel (29%)
- Kényelmes, praktikus használat (29%)
- Nehezen tisztítható hajlatok (14%)
- Kis kapacitás (kevés sütemény) (14%)
Felhasználói értékelések
Szép. A sütést még nem próbáltam.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Nagyon szépen néz ki.
Még egyszer rendelni fogok, mert az a hat süteményke kevés.
Értékelem, hogy a formát valóban nem kell kikenni és lisztezni.
Egy rendkívül hasznos és nagyon kényelmes termék, méltányos és korrekt áron :)
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Sunday terrazzo mosdókagyló, ø 40 cm - Kave Home
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






