Ajánljuk
Gyerek ágynemő Mickey Mouse Jsi Nejlepší, 100 x135 cm, 40 x 60 cm
6245 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 6245 Ft
- 2026. 02. 16. - 6245 Ft
- 2025. 12. 01. - 7295 Ft
- 2025. 11. 25. - 6945 Ft
- 2025. 11. 01. - 7295 Ft
- 2025. 09. 09. - 5836 Ft
- 2025. 08. 11. - 7295 Ft
- 2025. 07. 29. - 6201 Ft
- 2025. 04. 07. - 7295 Ft
Termékleírás
A Mickey Mouse Jsi Nejlepší gyermek ágynemény 100% sima renforcé pamutból készült, cipzárral záródik. Ez a Mickey Mouse motívummal díszített ágynemény finom kék árnyalatokban pompázik, amelyek nyugtató hatást keltenek. A paplanon vidám Mickey látható játékos pózban, kiegészítve a „You’re the Best” felirattal, amely pozitív energiát sugároz. A párnát Mickey arca díszíti, aki a felhők közül kandikál, ami aranyos és barátságos megjelenést kölcsönöz a terméknek. A kis Mickey Mouse-os ágynemű a legszebb álmokat hozza a kisgyerekeknek.
Specifikációk
| Motívum | Mickey és Minnie |
|---|---|
| Kinek | Fiúknak |
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Mese motívum | Micky egér |
| Gyártó | 4-Home |

































