
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMéretek ⌀ 24 cm
A forma ónlemezből készült, és a könnyű kiborítás érdekében levehető aljjal rendelkezik.
| Átmérő: | 24 cm |
|---|
| Típus | Kuglófos |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Maximális hőmérséklet | 230 °C |
| Származási hely | PL |
| Specifikus anyag | Alumínium/ón |
| Súly | 0.4 kg |
| Alkalmas | Kuglófhoz/tortához |
| Minőség | Basic |
| Használat | Mosogatógépbe nem alkalmas |
| Szín | Ezüstszínű |
| Gyártó | Orion |

Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú


160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron

90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron