






Méretek 98×140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Bársony szövet: Kronos 15 - szürke Gramázs: 270 g/ m 2 Forgácslap Méretek Szélesség: 140 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Ágyfej vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 70 x 200 cm Teherbírás: 120 kg/személy Ágy súlya: 121 kg Kialakítás Tárolóhellyel Az ágy része a Bonell rugós matrac A matrac felső része T30 jelzésű poliuretán habból készült Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem az ágy része Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind otthonok, mind luxus hotelek körében, kivételes kialakításuk és első osztályú kényelmük révén. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön toppereket lehet beszerezni . Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókat vagy bonell rugókat használ a test erős, de kényelmes alátámasztására. A még nagyobb kényelem és higiénia érdekében további topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. Ezen kombináció révén a boxspring ágyak kivételes kényelmük, magas tartósságuk és elegáns megjelenésük miatt emelkednek ki, amelyek minden hálószobát feldobnak. Ha olyan ágyat keres, amely a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú élettartamot egyesíti, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Termék színe | Szürke |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Huzat anyaga | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Anyaga | Faforgács |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Franciaágy, Egyszemélyes ágy |
| Hosszúság | 207 cm |
| Forma | Boxspring |
| Matrac keménysége | Közepes H3 |
| Súly | 121 kg |

140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
120×206 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×204 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
180×206 cm, fa, tölgyfa

160×200 cm, fa, ágyráccsal

80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron

20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron