







Méretek 80×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr szövet: Cosmic 110 - bíborszínű Súly: 390 g/ m 2 Farostlemez Méretek Szélesség: 180 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Ágyvég vastagsága: 7 cm Ágymagasság: 45 cm Ágymagasság topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 2 db 90 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Ágy súlya: 139 kg Kialakítás Tárolóhellyel ellátott A bonell rugós matrac az ágy része A matrac felső része poliuretán habból készül, T30 megjelöléssel Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem tartozik az ágyhoz Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek a háztartások és a luxus hotelek körében, köszönhetően kivételes szerkezetüknek és elsőrendű kényelmüknek . Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, amelyekhez külön topper is vásárolható . Az alap rugórendszere optimálisan osztja el a terhelést, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában zsebrugókat vagy bonell rugókat használ a test szilárd, de kényelmes alátámasztásához. A topper segítségével még nagyobb komfort és higiénia érhető el, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas tartóssággal és elegáns megjelenéssel bírnak, amely minden hálószobát feldobhat. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségi dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Lila |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Termék színe | Bíbor |
| Anyaga | Faforgács |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Franciaágy, Egyszemélyes ágy |
| Hosszúság | 207 cm |
| Forma | Boxspring |
| Matrac keménysége | Közepes H3 |

180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

120×206 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×206 cm, fa, tölgyfa

160×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron

17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron